beylikdüzü escort

SAÜ’de Bazı Dersler Canlı Olarak İnternetten Yayınlanacak

SAÜ’de Bazı Dersler Canlı Olarak İnternetten Yayınlanacak

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi Koordinatörlüğünde faaliyete geçirilen SAÜ TV üzerinden bu dönem belirlenen dersler Canlı olarak yayınlanacak ve dilediğiniz an yeniden izleme imkânı sağlammış olacak.

2014 – 2015 Eğitim ve Öğretim yılını “İnteraktif Eğitim Yılı” olarak belirleyen Sakarya Üniversitesi bu kapsamda ilk adımları atıyor.

Büyük bir yatırım yapılarak hazırlanan ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından çalışmalarına başlanılan SAÜ TV üzerinden haftanın belli günlerinde, belli dersler Canlı Olarak Yayına alınacak ve dilediğiniz zaman SAÜ TV üzerinden yeniden izleme imkanı size sunulacak.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan SAÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aytekin İŞMAN, özellikle ABD’de son derece yaygın olan bu sistemi Sakarya Üniversitesi’nde tam olarak yerleştirmeyi hedeflediklerini söyledi. Harvard ve MIT gibi dünyanın önde gelen üniversitelerinde başarıyla uygulanan bu yöntemi yerinde inceleyerek SAÜ’ye adapte etmeye çalıştıklarını dile getiren Prof. Dr. İŞMAN, canlı yayınlanan derslerin daha sonra video kayıt olarak sitede olacağını ve öğrencilerin diledikleri zaman tekrar izleyebileceklerini belirtti.

 

Derse Devam Yine de Zorunlu Olacak

Canlı Yayın ile yayınlanacak olan dersler Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi Salon 5’de yapılacak olup, henüz net bir açıklama yapılmamış olsa da gelen ilk bilgilere göre derse devam yine de zorunlu olacaktır. Yani CANLI Yayın diye evden izleme imkânına sahip olmayacaksınız.

 

SAÜ TV 2014-2015 Güz Dönemi Canlı Yayınlanacak Ders Listesi

SAü TV Canlı Yayınlanacak Ders Listesi
SAü TV Canlı Yayınlanacak Ders Listesi

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar