beylikdüzü escort

SAÜ’lü Öğrenciler El Ele Ölüme Yürüdüler

SAÜ’lü Öğrenciler El Ele Ölüme Yürüdüler

Sakarya Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Geriatri Hemşireliği Bölümü öğrencisi olduğu öğrenilen Zeynep KILIÇ ile aynı bölümdeki öğrenim gören Tekin Dündar, bugün akşam saatlerinde Tren Yolunda ölüme yürüdüler.

Yapılan incelemelerde olayın bir kaza değil de İntihar olduğunu düşünen yetkililer konu hakkında detaylı bir araştırma başlatmış durumdalar. Konuyla alakalı olarak Sakarya Üniversitesi Rektörü Muzaffer ELMAS‘da olay yerinde yetkililerden bilgi aldı.

 

Arkadaşları “Sevgili Değildirler”

Sakarya Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Geriatri Hemşireliği Bölümü öğrencisi olan Zeynep KILIÇ ve Tekin DÜNDAR‘ın arkadaşlarından aldığımız bilgilere göre “İkilinin Sevgili Olmadıkları” ve olayın “İntihardan Ziyade Kaza Olabileceğini” düşüncesini ortaya çıkardı.

İkilinin oldukça Hayattan Zevk Alan bir kişilikleri olduğu görülürken, Sosyal Medya’da paylaştıkları fotoğraflarda da bu durum pekişmektedir. Ancak Tekin DÜNDAR‘ın kısa süre önce Facebook Hesabını dondurduğu görülmektedir.

Yaşanan olayın Ders Çıkışı beraber yürümek isteyen öğrencilerin Yanlış Bir Tercih yaparak tren yolunu tercih etmeleri düşüncesi arkadaşları tarafından dile getirilirken, treni nasıl fark etmedikleri yada raylardan neden çekilmedikleri ise soru işareti olarak kalmış durumda.

 

İhtihardan Öte Kaza Gibi

Olay anında AdaRay‘ı kullanan sürücünün ilk ifadelerinde olayın İntihar gibi görünmesi düşüncelerin o yöne kaymasına sebep olmuştu. Ancak olayın ilerleyen saatlerde intihardan ziyade bir kaza olabileceği gerçeği ortaya çıktı.

Olayın gerçekleştiği alan Hemzemin Geçide yakın bir nokta. Bu sebeple de direkt olarak gençlerin Tren Yoluna Ölüm için gitmiş olma ihtimalinden ziyade oradan o an geçiyor olmaları çok daha makul bir sebep.

Ellerindeki ders notlarından da anlaşılacağı üzere gençler Dersten sonra dönüş yolunda ölüme yakalanmış durumdalar. İhtihar etmeyi kafasına koymuş iki gencin derse gidip, finaller öncesinde birde Ders Notu Toplamaları pek mantıklı değil.

Arkadaşları tarafından iletilen bilgilere göre iki genç Sevgili Değillermiş. Bu sebeple de yaşanan olayın bağlandığı Aşk Sorunları yada farklı düşüncelerin altı doldurulamamış durumda. Bu sebeple de olayın bir Kaza olabileceği daha ön plana çıkmaya başlamış durumda.

Polis olayla alakalı olarak gerekli incelemeleri başlatmış durumda. Konuyla alakalı olarak çok yakında net bir sonucun çıkması bekleniyor.

 

Tren Yolunda Yürüyerek Ölüme Gittiler

Alınan bilgilere göre kaza saat 19.00 sıralarında Donatım Mithat Paşa hemzemin geçitte demiryolu üzerinde meydana geldi. Makinistliğini Şaban A.nın yaptığı AdaRay hemzemin geçitte yaklaşık 100 metre ilerisinde demiryollarında 19 yaşındaki Zeynep Kılıç ile 20 yaşındaki Tekin Dündar’a çarptı.

Çarpmanın şiddetiyle demiryoluna savrulan iki genç olay yerinde yaşamını yitirdi

Yaşamını yitiren gençlerden 19 yaşındaki Zeynep’in Kütahya, 20 yaşındaki Tekin Dündar’ın ise Siirt Eruh nüfusuna kayıtlı oldukları öğrenildi.

Olayın duyulması üzerine gelen 112 ekipleri gençlerden 20 yaşındaki Tekin’i hayata döndürmek için dakikalarca mücadele ettiler. Ancak genç kurtarılamadı.

SAÜ’lü Öğrenciler El Ele Ölüme Yürüdüler
SAÜ’lü Öğrenciler El Ele Ölüme Yürüdüler
SAÜ’lü Öğrenciler El Ele Ölüme Yürüdüler
SAÜ’lü Öğrenciler El Ele Ölüme Yürüdüler
Tekin DÜNDAR
Tekin DÜNDAR

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar