SAÜ’lü Öğrenciler Kısa Film Yarışmasında 2. Oldu

SAÜ’lü Öğrenciler Kısa Film Yarışmasında 2. Oldu

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Öğrencileri tarafından hazırlanan “ELEM” isimli kısa film, Camdan Yürekler Kısa Film Yarışmasında 2.lik Ödülü almaya hak kazandı.

Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Almanca Çeviribilim bölümünde Hazırlık Sınıfı okuyan Erdem Büyükçopur ve Ece Aygün ile Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik 1’inci sınıf öğrencileri Ahmet Yudahan Cumhur ve Uğur Can Çiçek tarafından hazırlanan kısa film Sakarya’nın Kocaali ilçesine bağlı küçük bir sahil köyü olan Caferiye Köyünde çekildi

Karabük Üniversitesi öğrencisi olan Özgür Apuhan tarafından yönetmenliğini yapılan filmde yapımcılığı ise SAÜ öğrencileri tarafından kurulan bir Sosyal Sorumluluk Projesi olan “3+bir Oluşum” üstlendi.

Camdan Yürekler Kısa Film Yarışması, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü ve Uluslararası Göç Örgütü işbirliğinde, İngiliz Büyükelçiliği’nin desteğiyle hassas durumdaki göçmenlerin korunma ihtiyaçları konusunda farkındalığın artırılması amacıyla düzenlendi.

 

Ödül Töreni - ELEM Kısa Fİlmi

 

Filmin Kadrosu

Oyuncu: Ahmet Yudahan Cumhur

Sanat Yönetmeni: Ece Aygün

Görüntü Yönetmeni: Uğur Can Çiçek

Kameramanlar: Erdem Büyükçopur ve Uğur Can Çiçek

Kurgu: Erdem Büyükçopur

Yapım: 3+bir Oluşum

Yönetmen: Özgür Apuhan

Senaryo: Özgür Apuhan ve Ahmet Yudahan Cumhur

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al