beylikdüzü escort

SAÜ’lü Öğrencilerden Kitap Okuma Etkinliği

SAÜ’lü Öğrencilerden Kitap Okuma Etkinliği

Düşün Taşın Derneği Sakarya Üniversitesi Şubesi tarafından organize edilen Kitap Okuma Etkinliği 22 Mart Pazar günü Kent Meydanında gerçekleştirilecek.

Okuma Alışkanlığının önce Üniversite Öğrencilerine oradan da Tüm Türkiye’ye yayılmasını amaçlayarak gerçekleştirilen organizasyona Üniversite Toplulukları da tam destek sunuyor.

Üniversite Öğrencilerinin toplumdaki dinamikleri harekete geçirmek ve Okuyan Toplum yaratabilmek adına attıkları bu adımı Sakarya Üniversitesi Öğrenci Portalı (SaüKampüs) olarak bizde sonuna kadar destekliyoruz.

Etkinlik Tarihi: 22 Mart 2015 – Pazar

Etkinlik Saati: 14.00

Etkinlik Yeri: Sakarya KENT Meydanı

 

Düşün Taşın Sakarya
Düşün Taşın Sakarya

 

Okuyan Bireylerin ve Toplumların her konuda kendilerini geliştirdikleri ve Yok Olma yolundan Var Olma yoluna girdikleri açık bir şekilde gözlenmektedir.  Bu sebeple de son zamanlarda Zor Günler geçiren Türk Halkının artık Okumaya da Zaman Ayırması gerektiğini net bir biçimde görebiliyoruz.

Düşün Taşın Derneği Sakarya Şubesi, Nesl-i Ati Topluluğu, Sosyal Etkileşim Öğrenci Topluluğu, Genç Tema Topluluğu, Genç Aydınlar Topluluğu ve Yedirenk Topluluğu tarafından desteklenen bu etkinliğe TÜM ÖĞRENCİ ve SAKARYA HALKININ Katılımlarını bekliyoruz.

Yapmanız gereken 1 Adet Kitap ve ona ayıracak 1 Saat Zaman.

İnanın o 1 Kitap ve 1 Saat sizin biçin birçok şeyin değişmesi anlamına gelebilir.

Düşün Taşın Sakarya Kitap Okuma
Düşün Taşın Sakarya Kitap Okuma

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar