beylikdüzü escort

ShiftDeleteNet SAÜ’de Ofis Açıyor, Personellerini Üniversiteden Seçiyor

ShiftDeleteNet SAÜ’de Ofis Açıyor, Personellerini Üniversiteden Seçiyor

Daha önce bilgisini sayfamızdan verdiğimiz ShifDelete.Net İş İmkânı Sakarya Üniversitesi Öğrencileri ile buluşmaya hazırlanıyor.

2013 senesinde EMK tarafından organize edilen etkinliklerde Sakarya Üniversitesine konuşmacı olarak katılan ShiftDelete.Net sitesinin sahibi ve editörü, Sakarya Üniversitesi Mezunu Hakkı ALKAN verdiği sözü tutarak Sakarya Üniversitesi TeknoKent Binasında ofisini açtı.

Oldukça fazla başvurunun yapılacağını düşündüğümüz Sakarya ShiftDelete.net Ofisi için adım atan ve mezun olduğu üniversite için bir şeyler yapan Hakkı Beye bu noktada da Teşekkür etmek istiyoruz.

Öğrenci ve akademisyenlerden oluşturulacak olan en az 6 kişilik ekip, başta mobil uygulama geliştirme olmak üzere, web programlama, arayüz kodlama, tasarım ve pazarlama alanlarında çalışacak.

ShiftDeleteNet SAÜ'de Ofis Açıyor, Personellerini Üniversiteden Seçiyor

Gelen başvurular arasından seçilecek olan öğrencilerin ihtiyaç duyduğu eğitimler, ShiftDelete.Net tarafından ücretsiz olarak verilecek.

Ar-Ge ofisi tarafından hayata geçirilecek projeler, Türkiye’deki ve dünyadaki internet kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştıran ürünler haline gelerek, piyasada rekabet edecek.

Ekipte yer almak isteyen öğrenciler, detaylı özgeçmişlerini info@shiftdelete.net adresine göndermeleri yeterli olacaktır.

Başvuru sonuçları ise ilerleyen tarihlerde açıklanarak Sakarya Üniversitesi Teknokent içerisinde açılacak olan ShiftDelete.Net Ofisinde çalışmalar başlayacak.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar