SporHouse ‘dan 5. Yıla Özel Kampanyalar

SporHouse ‘dan 5. Yıla Özel Kampanyalar

Sakarya’da faaliyet gösteren ve Sporsever Bayanların yoğun ilgisine maruz kalan SporHouse 5. Yılına özel birçok kampanya başlattı.

Geçtiğimiz senelerde Üniversite Öğrencileri için çeşitli kampanyalar yapan SporHouse şimdi de spor yapmak isteyen Sakaryalı bayanları cezbedecek birbirinden farklı kampanyalar hazırlamış durumda.

SAÜ Mezunu 3 kardeş tarafından açılan, ev sıcaklığındaki hizmeti ile dikkatleri üzerine toplayan ve sadece Bayanlara Özel spor aktiviteleri sunan SporHouse salon sporlarının tamamını bir arada sunmayı başarıyor.

Eğlenceyi Sporla buluşturan ve kişiye özel programlar hazırlayan SporHouse sunduğu spor aktiviteleri ile de sizi hem sağlıklı bir şekilde zayıflatıyor hem de fit bir vücuda kavuştuktan sonra onu korumanıza imkân sağlamış oluyor.

 

SauKampus’e Özel İndirimler Devam Ediyor

5. yıla özel indirimlerin devam ettiği SporHouse ayrıca SauKampus üzerinden gidip kayıt olan Üniversite Öğrencilerine de ekstra indirimler yapıyor olacak.

Sadece Bayanlara hizmet sunan SporHouse Fitness, Zumba, Bosu ve Plates gibi birçok sporu bir arada sunmayı başarıyor.

Usta eğitmenler tarafından birebir eğitimlerin de verildiği SporHouse konum olarak da oldukça güzel bir yerde. Sakarya’nın merkezi konumundaki Çark Caddesinde bulunan SporHouse Spor Salonuna ulaşım oldukça kolay ve rahat.

 

SporHouse Sakarya İletişim ve Adres Bilgileri

Çark Cad. Aldinç Apart.  N0:57 Kat 2 Daire 4 (Babos  – Migros Karşısı) Adapazarı – Sakarya
(0264) 279 05 00

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Bilgilendirme
SAÜ 2017-2018 Akademik Takvim Sakarya Üniversitesi Yurt ve Apart Daire