beylikdüzü escort

Üniversitelere Kayıtlar 1 Eylül – 5 Eylül Tarihleri Arasında Yapılacak

Üniversitelere Kayıtlar 1 Eylül – 5 Eylül Tarihleri Arasında Yapılacak

2014/2015 Eğitim ve Öğretim yılında Üniversiteye başlayacak olan öğrenciler için YÖK tarafından belirlenen Kayıt Tarihleri 1 Eylül – 5 Eylül olarak açıklandı.

Ana Tarihleri belirleyen YÖK o tarihler içerisinde hangi bölümlerin hangi gün kayıt yaptıracağı detayını ise Üniversitelere bıraktı.

Henüz resmi olarak hangi üniversitelere yerleştikleri belli olmayan Üniversite Öğrencileri yerleştiklerin üniversitelerin belli olmasından sonra kendilerinden istenilen belgeler ile Eylül ayının ilk haftasını beklemeye başlayacaklar.

Sakarya Üniversitesi geçtiğimiz senelerde de olduğu gibi bu sene de her gün farklı bölümleri alarak hızlı ve sorunsuz bir kayıt haftası geçirecek gibi görünüyor.

15.707 Yeni Kaydın yapılacağı 1 Eylül – 5 Eylül tarihleri arasında hem Yurt hem de diğer Öğrenci Odaklı Kurumlarda kampüste reklam yaparak kendilerini ön plana çıkarmaya çalışacaklar.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

8 yorum

    • Konuyla alakalı DETAYLI bir açıklama yapılacak. Sitemizi takipte kalın

  1. A.o.l cikisli ogrencilerin sinav sonuclari eylul 22 de aciklanacak…sakarya universitesini kanmama ragmen nasil bir yol izleyecegimi bilmiyorum…sinav sonucu almadan gecici diploma vermiyirlar…gecen sene a.o.l ogrencilerine 1 kasima kadar kayt yaptrma hakki taninmistr..yok bu hakki veriyor ama yurt kur kaydimi universite kaydini yaptramadgimdan yaptramam gibi geliyir…bu konuda nasil bir cozum olacak

    • Bu konuda süreçte düzenleme yapılır. Siz takipte kalin. Kyk ve üniversite ile de görüşün. Gerekli düzenleme yapılacaktir. Biraz sıkıntılı bir süreç olacak sizin adınıza ama sorunsuz bir şekilde kayıt vs. İşlemleri halledilir.

    • Detaylı Açıklama Yapılacak Merak Etmeyin. Ödemeler, Hangi gün kayıtların olacağı vs. Yakında duyurulacak.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar