beylikdüzü escort

Vadi54 Hem Hizmete Hem de Yeni Seneye Hızlı Başladı

Vadi54 Hem Hizmete Hem de Yeni Seneye Hızlı Başladı

2014/2015 Eğitim ve Öğretim yılında öğrenci alımlarına başlayan Vadi54 hem sektöre hem de döneme hızlı bir giriş yaparak ilk haftadan yurttaki tüm odaları doldurmayı başardı.

Geçtiğimiz sene pek gün yüzüne çıkmayan Yurt ve Barınma sorunlarının bu sene biraz daha ön plana çıkması ve Apart Tartışmaları ile birlikte özellikle Suriye üzerinden gelen Arap Nüfusun Sakarya’da Kiralık Daire ve Apartları doldurması KYK ve Özel Yurtlara olan ilgiyi de arttırdı.

Sakarya Üniversitesi Kampüsü çevresinde bu sene faaliyete geçen Erkek ve Kız Öğrenci Yurtları özellikle Kampüse olan yakınlıkları ile öğrencileri çekmeye çalışırken bu sene ilk öğrencilerini alan Vadi54 profesyonel bir ekiple dönemi en karlı kapatan yurt oldu.

Bazı yurtların 80 – 90 kişilik ekip ve Bol reklam ile ulaşmaya çalıştığı doluluk oranına 55 kişilik bir ekiple ulaşmayı başaran Vadi54 Erkek ve Kız Öğrenci Yurtları henüz kayıt haftasının 3. Gününde %90 Doluluk Oranına ulaşmayı başardı.

 Vadi 54 Stand

 

Satış Ekibine Mangallı – Havaii Fişekli Parti

Yurdun beklenenden hızlı dolması ve odaların tükenmesi sebebiyle birçok yurdun Öğrenci Aradığı kayıt haftasının son gününde Vadi54 Bahçesinde tamamen farklı bir koşuşturma başlamıştı.

55 kişilik ekibi bir araya getiren Vadi54 Yurdu bu sayede hem yurdu doldurmuş olmanın mutluluğunu yaşadı hem de ekibe haftanın yorgunluğunu atma imkânı sağlamış oldu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar