Van Depreminde Yardımlarınız PTT Kargo İle Ücretsiz Gönderiliyor

Van Depreminde Yardımlarınız PTT Kargo İle Ücretsiz Gönderiliyor

PTT Kargodan yapılan açıklamaya göre Van Depremi sebebitle bölgeye ulaştırılmasını istediğiniz TÜM Yardımlarınız 50 KG sınırını aşmayacak şekilde paketlenerek PTT Kargo aracılığı ile Ücretsiz bir şekilde bölgeye gönderilebiliyor.

Daha önce Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo tarafından da bölgeye Ücretsiz Kargo Gönderimi çalışması başlatılmış, isteyen vatandaşların bölgeye yardımlarını göndermeleri mümkün kılınmıştı.

PTT Başmüdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada; Van depremi nedeniyle, ‘Van Valiliği’ adına yardım amaçlı olarak yollanacak her tür kargo ve kurye gönderileri (50 kg. ağırlığa kadar en fazla 200 desi) tüm PTT şubelerinden ücretsiz olarak gönderilecektir.

Ayrıca, Türk Lirası olarak maddi yardımda bulunmak isteyen vatandaşlarımız, herhangi bir PTT şubesine giderek 65 No’lu Van Depremi Posta Çeki Yardım Hesabına hiçbir ücret ödemeden bağışlarını yapabileceklerdir.

Anadolu Gençlik Derneğide Van’a  Destek Olacağını Açıkladı 

İbrahim Güli, yaptığı basın açıklamasında; ‘ Van’daki kardeşlerimizin derdini en iyi anlayanlar bizleriz. Şu günleri yaşayanlar olarak şunu çok iyi biliyoruz ki orda büyük çaresizlik ve yok oluş söz konusu. O yüzden acil çadır, battaniye, gıda yardımı yapmak üzere önce teşkilatımız ve Sakaryalı vatandaşlar olarak acil bir seferberliğe girdik. Ve sizlerden hızlı bir şekilde desteklerinizi beklemekteyiz. Şu anda orada acil çadır ihtiyacı ve gıda ihtiyacı olduğu bilgisini aldık. Van’daki kardeşlerimiz için yardımlarınızı bekliyoruz. Bizde bir çok aileyi, bu kış gününde sokakta kalmaktan kurtaralım.’

İrtibat Telefonlarımız : 279 60 39 – 0542 765 44 54

Sosyal Yardımlaşma Kuruluşlarıda Destek Olmaya Devam Ediyor

Birçok kurum ve kuruyluş yardımları bölgeye ulaştırmaya devam ediyor. Belediye Başkanlığı, Sakarya Valiliği, Sakarya Üniversitesi ve daha birçok Sosyal Yardımlaşma Kurumundan bilgi almanız ve yardımlarınızı bölgeye ulaştımanız münkün…


Van Depreminde Yardımlarınız PTT Kargo İle Ücretsiz Gönderiliyor
Van Depreminde Yardımlarınız PTT Kargo İle Ücretsiz Gönderiliyor

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar