Vodafone Lider Elektrik (Merkez Şube)

Vodafone Lider Elektrik (Merkez Şube)

Lider Elektrik bilgi ve deneyime dayalı bir altyapı oluşturarak telekomünikasyon alanında Vodafone Abonelerinin ihtiyaçlarını karşılayacak Vodafone ürünlerin dağıtımını yapmak amacıyla kurulmuş bir şirkettir. Telekomünikasyon alanındaki gelişmeleri, en efektif koşullarla GSM Kullanıcılarına sunmayı hedeflemektedir.

Lider Elektrik kurucuları ve kadrosu, 1990’lı yıllardan bu yana, Türkiye’nin telekomünikasyon teknolojilerini yenilemesinin her aşamasında, bu teknolojileri Türkiye’ye getiren,geliştiren ve entegrasyonunu sağlayan ekiplerin içinde yer almışlardır. Sektöründeki deneyimli ve bilgili kadroları bünyesinde barındıran Lider Elektrik’in amacı, dünyanın güçlü GSM operatörü Vodafone’nun ürün ve tarifelerini güçlü kadrosuyla Abonelere kazandırarak teknolojinin farklı yönleriyle tanıştırmaktır.

Lider Elektrik ilk olarak, GSM alanında dünya markası olan Vodafone ile anlaşmış, Sakarya bölgesi çalışma hedefi olarak belirlenerek faaliyetlerine başlamıştır. Vodafone’un Sakarya bölgesindeki En Gelişmiş Mağazalar ve Satış Kanalı olan Lider Elektrik, Vodafone markası ile değişik seviyelerdeki kullanıcıların gereksinimlerini karşılamakta ve fiyat/performans açısından güçlü bir seçenek sunmaktadır.

Lider Elektrik, abonelerin ihtiyaçlarını ve teknolojiyi yakından takip ederek, abonelere avantajlar sağlayacak ve kullanıcı memnuniyetini artıracak Vodafone’un farklı ürün/hizmetlerini pazara sunmayı sürdürecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar